Košík 0

Autorská tvorba

   Základní kolekce mých autorských šperků stojí na dvou pilířích. Věřím v poctivou řemeslnou práci a elegantní minimalismus.

  Zkušenosti mě naučily, že se vyplatí vytvářet šperky poctivě podle starých šperkařských postupů a se zlatnickou precizností. K tomu dodávám současný minimalistický design, ve kterém vidím eleganci a nadčasovost.

  Chci, aby s vámi mé šperky byly už napořád, a tak jim dávám neokoukaný a střídmý design a vyrábím je s nejvyšší pečlivostí.

Vintage šperky

   Nejen láska ke starým věcem, ale i zkušenosti z restaurování mne přivedly k tvorbě vintage šperků. Tyto jedinečné šperky vyrábím z nejrůznějších starobylých artefaktů nebo i poničených fragmentů starých šperků.

 Vznikají tak nezaměnitelné kombinace v podobě elegantních, romantických šperků, které jsou vyrobeny vždy pouze v jediném originále.

   V každém šperku se navíc ukrývá tajemný příběh, který se mi někdy podaří poodkrýt.

Golfové šperky

    Jako jedna z mála šperkařů v České republice se věnuji výrobě šperků s golfovou tématikou.

   Specializuji se hlavně na výrobu stříbrných golfových markovátek, které mohou být luxusním dárkem pro vaše blízké, ale i originální výhra pro vítěze golfových turnajů.

     Markovátka vyrábím především s golfovou tématikou, aby motivovala hráče. Zároveň pro vás zhotovím markovátko podle vašeho přání. Chci, aby se stalo vaším talismanem, který přinese nejen štěstí, ale i trvalou radost ze hry.

Zakázková výroba

   Ať už to jsou klasické šperky (prsteny, náušnice nebo přívěšky), manžetové knoflíčky nebo golfové a vintage šperky, všechny pro vás mohu vytvořit či upravit na míru podle vašich představ.

   Chcete na šperk vyrýt iniciály obdarovaného či nějaký vzkaz? Není problém, dárek tím získá na exkluzivitě. Když mi ukážete svou představu nebo řeknete, co máte rádi, vyrobím pro vás snubní prstýnky nebo třeba náhrdelník na míru. Stejně tak pokud jste si z dovolené přivezli kamínek či perlu anebo máte po babičce starý rozbitý přívěsek, ze všeho můžeme vytvořit nový elegantní nebo vintage šperk. Pak budete mít své vzpomínky stále při sobě.